Latvijas Antroposofiskās biedrības mājaslapa

Augstākā ES meklējumos. Evija Hauka

Mūsu saruna būs par to kā atšķirt laimi no tās surogāta, kāpēc mums jāiziet dzīves maldu ceļi un kur ir mūsu patiesā būtība.
 
Kad cilvēks nostājas uz garīgās attīstības ceļa, garīgā pasaule viņu paņem aiz rokas un ved, līdz cilvēks nonāk apstākļos, kuros viņam tiek dots laiks meditēt. Kad skolnieks ir nobriedis, ierodas skolotājs, saka Latvijas Antroposofiskās biedrības vadītājs, Rietumu ezotērijas skolas dibinātājs un lektors, 

lasīt tālāk ...


Rūdolfa Šteinera nāves atceres gadadiena

27.02.1861. – 30.03.1925. 

 Rudolfs Šteiners piedzima 1861.gada 27.februārī Horvātijā, Kralevecas pilsētā (toreiz - Austrijas impērija), dzelzceļnieka ģimenē.

Pēc reālskolas pabeigšanas Šteiners saņēma plašu izglītību Vīnes politehniskajā skolā. Viņš guva plašas zināšanas matemātikā, filozofijā, literatūrā un vēsturē.
21 gada vecumā Šteiners aizsāka savus zinātniskos meklējumus Gētes daiļrades padziļinātā pētīšanā. Gētē viņš saskatīja domātāju, kura uzskati par dabu "tuvināja pārejai no dabas zinātnēm uz zinātni par garu". 

lasīt tālāk ...


Kā sasniedz atziņas no augstākajām pasaulēm

Seminārs ar Georgu Glokleru, (Geteānums, Dornaha).
 
Rīgā, Zvārdes ielā 17, Pārdaugavas pirmskola
 
Semināra valoda vācu ar tulkojumu latviski. 

Ja ir jautājumi, rakstiet uz e-pastu vai izmantojiet sadaļu Saziņa

lasīt tālāk ...


Mirušo piemiņas dienas tuvumā

Cilvēks mirst - kā mēs varam viņu saprast un būt viņam līdzās.
Johanness W. Šneiders, Dr.psych.
20. gadsimta otrajā pusē sāka veidoties jauna ievirze medicīnā un psiholoģijā – tanatoloģija – mācība par nāves procesu. Šī joma aptver ne tikai nāves brīdi, bet visu procesu, kas dažreiz var būt ilgs laika periods. Nāve iepriekš tika skatīta tikai negatīvā aspektā kā dzīvības izzušana. Šobrīd cilvēki jautā, vai ir kādi konkrēti posmi, kas veido šo procesu,.. (Viss teksts)

lasīt tālāk ...


Rietumu Ezoterijas Skola uzņem jaunus studentus

RES ir dibināta 2005.gadā un šis jau būs Skolas devītais mācību gads.
Kādi priekšmeti tiks studēti šogad?
Tāpat kā līdz šim studēsim un antroposofisko veselības mācību un medicīnu.
Docente ārste antroposofe Māra Meijere ir sagatavojusi jaunu kursu par pamatu ņemot Rūdolfa Šteinere klasisko medicīnas darbu “Meditatīvie apcerējumi un pamācības dziedināšanas mākslas padziļināšanai”.
Daudziem labā atmiņa ir palicis Māras Meijeres 2012/13.m.g. nolasītais kurss “Okultā fizioloģija”. Šī mācību gada kurss būs sava veida papildinājums un turpinājums iepriekšējā gada kursam.
Uldis Seveljevs ir sagatavojis jaunu kursu “Dzīve un liktenis”. 

lasīt tālāk ...


Antroposofija praksē - Ritmiskā masāža

09. martā. 2014.

Dārgie draugi! Gribu jums pastāstīt par jaunu masāžas metodi, kas ir oficiāli reģistrēta Latvijā kā medicīniskā tehnoloģija.

Tā ir ritmiskā masāža, par kuras radītāju tiek uzskatīta holandiešu ārste Ita Vegmane. Metode sāka attīstīties pagājušā gadsimta sākumā un šobrīd tiek veiksmīgi pielietota praksē visā pasaulē.

Kāpēc t...


Sakrālā ģeometrija un mistēriju templis Ozīreions

16. februārī. 2014.

Lekcija praktiska nodarbība. Docents dipl.arhit. Kaspars Rikards sestdien 22.februārī, plkst. 14:00. Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65. Programmā: - Ozīriss Senājā Ēģiptē - Senās Ēģiptes ezoteriskais mantojums - Praktiskā Sakrālā ģeometrija   Pilna programma atrodas šeit Informācija, tel. 28441708, vai sazinie...

Sakrālās ģeometrijas prakse

24. martā. 2014.

Lekcija praktiska nodarbība. Docents dipl.arhit. Kaspars Rikards sestdien 29.martā, plkst. 14:00. Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65. Programma Piezīme. Interesentiem vēlams cirkulis, zīmulis un taisnleņķa trīsstūris.

R.Šteiners. Ziemassvētku Meditācija

25. decembrī. 2013.

Laiku griežos Pasaules Gara gaisma Ienāca Zemes būtības straumē; Nakts tumsa Izbeidza valdīt, Skaidrā dienas gaisma Iespīdēja cilvēku dvēselēs;  

Rietumu Ezoterijas Skola

18. janvārī. 2014.

Nodarbības, sestdien 25.janvārī, plkst. 10:00-15:30 Mācību programma Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstkolas telpās, Bruņinieku ielā 65.  Informācija, tel. 28441708, vai sazinieties ar mums caur sadaļu Saziņa. www.ezoterija.lv

Ziemassvētku sapulce

06. decembrī. 2013.

Latvijas Antroposofiskā Biedrība ielūdz uz Ziemassvētku sapulci un sakrālās eiritmijas priekšnesumu. kas notiks 2013.gada 22.decembrī, Rīgas Valdorfskolā Baltā ielā 10., plkst.11-14. Programma.

Sakrālā Eiritmija

04. decembrī. 2013.

Latvijas eiritmistu ansambļa izpildījumā 2013.gada 22.decembrī, plkst.11. Rīgas Valdorfskolā, Baltā ielā 10. Programmā:  - Pamatakmens meditācijas Ziemassvētku daļa, - Pater Noster.

Rietumu Rzoterijas Skolas mācību gads retrospektīvā skatījumā

03. septembrī. 2013.

Ir pagājis atkal viens mācību gads Rietumu Ezoterijas Skolā. Kāds ir bijis šis gads? Ko viņš mums ir devis? Mēģināsim veikt īsu retrospekciju uz pagājušā gada notikumiem. Vispirms sāksim ar galvenajiem, A grupas mācību priekšmetiem, un kā pirmo apskatīsim antroposofisko medicīnu. Antroposofisko medicīnu un veselības mācību, kā to antroposofi daž...


Mūsu draugi

© Latvijas Antroposofiskā biedrība, 2004-2010. Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta.