Latvijas Antroposofiskās biedrības mājaslapa

Rietumu Ezoterijas Skola uzņem jaunus studentus

Rietumu Ezoterijas Skola uzņem jaunus studentus

31. {. 2013.

Rietumu Ezoterijas Skola uzņem jaunus studentus 2013./14. mācību gadam.
 
RES ir dibināta 2005.gadā un šis jau būs Skolas devītais mācību gads.
 
Kādi priekšmeti tiks studēti šogad?
 
Tāpat kā līdz, šim studēsim antroposofisko veselības mācību un medicīnu.
Docente ārste antroposofe Māra Meijere ir sagatavojusi jaunu kursu, par pamatu ņemot Rūdolfa Šteinere klasisko medicīnas darbu “Meditatīvie apcerējumi un pamācības dziedināšanas mākslas padziļināšanai”.
 
Daudziem labā atmiņa ir palicis dr. Māras Meijeres 2012/13.m.g. nolasītais kurss “Okultā fizioloģija”. Šī mācību gada kurss būs sava veida papildinājums un turpinājums iepriekšējā gadā apgūtajam.
 
Uldis Seveljevs ir sagatavojis jaunu kursu “Dzīve un liktenis”. Šeit mēs apskatīsim dzilvēka biogrāfiju garīgā skatījumā. Kādēļ cilvēks savā dzīvē piedzīvo vienu vai otru notikumu? Kas patiesībā ir cilvēka dzīves jēga? Kāda nozīme ir krīzēm cilvēka dzīvē? Kādas likumsakarības nosaka cilvēka likteni? Cik mēs esam brīvi savā dzīvē un savā izvēlē? Atbildi uz šiem un citiem ar cilvēka biogrāfiju saistītiem jautājumiem meklēsim kopā.
 
Eiritmiste Guna Doniņa ir sagatavojusi kursu “Eiritmija kā higiēniski terapeitisks līdzeklis, kas balstās uz Rūdolfa Šteinera 12 higiēniskā eiritmijas vingrinājumiem. Pirmās nodarbības tēma “Spriedumu un gribas izpausme”. Kā citus gadus, arī šogad eiritmijas kurss būs izteikti praktisks. 
 
Arī šajā mācību gadā lekcija lasīs vairāki citi lektori. 28.septembrī lekciju “Cilvēka temperatūras nozīme izejot no garīgi fizioloģiskā aspekta” lasīs ģimenes ārste antroposofe Gita Gaņģe.
 
Tāpat pēc studentu lūguma arī šogad kopā apgūsim sakrālās ģeometrijas noslēpumus arhitekta Kaspara Rikarda vadībā. Mums atmiņā vēl ir tas, kā Kaspars mums atklāja sakrālās ģeometrijas principus kas ir ierakstīti gan tālajos zvaigznājos, gan dzīvajā radībā, ziedos, gliemežvākos, gan arī senajos tempļos un protams cilvēkā.
 
Ir paredzēti arī citi lektori, bet par tiem vēlāk.
 
Kā parasti vasarā interesenti varēs piedalīties dakteres M.Meijeres vadītajā vasaras izziņas un atpūtas nometnē skaistā vietā Vaidavas ezera krastā.
 
Mācību biežums - vienu sestdienu mēnesī, katra mēneša trešajā vai ceturtajā nedēļā.
Mācības notiks Starptautiskās Praktiskās Psiholoģijas Augstskolas telpās Bruņinieku ielā 65.
 
Iestāšanās un mācību noteikumi ir demokrātiski. 
 
Mācību maksa ir brīvprātīgs ziedojums.
 
Ja jums vēl ir jautājumi, lūdzu zvaniet un rakstiet.
 
Tel.: 28441708,
vai ē-pasts: antroposofija@inbox.lv,
vai arī izmantojiet mājas lapas www.antroposofija.lv sadaļu Saziņa.
 
Ar cieņu,
 
Rietumu Ezoterijas Skolas mācību spēki
 
 

« Atpakaļ


Mūsu draugi

© Latvijas Antroposofiskā biedrība, 2004-2010. Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta.