Latvijas Antroposofiskās biedrības mājaslapa

Debesu valstības pierādījums

Debesu valstības pierādījums

29. {. 2013.

Izdevniecība Avots sarūpējusi pasaulslaveno izdevumu par neiroķirurga ceļojumu aizsaulē 

 

Dr. med. Ebens Aleksandrs "Debesu valstības pierādījums. Neiroķirurga ceļojums aizsaulē" 

 

 Pirmsnāves stāvokļa pieredzes ir pretrunīgas. Tās piedzīvojuši tūkstošiem cilvēku, bet zinātniskajā sabiedrībā daudzi ir strīdējušies, ka tās nemaz nav iespējamas. Dr. med. Ebens Aleksandrs bija viens no viņiem. 

 Ebens Aleksandrs ir neiroķirurgs jau vairāk nekā 25 gadus. Būdams augsti izglītots mediķis, kurš veicis tūkstošiem operāciju, viņš bija pārliecināts, ka tas, ko ticīgie ļaudis dēvē par "dvēseli", patiesībā ir smadzeņu ķīmijas produkts. 

 2008. gadā dr. Aleksandra smadzenēm piepeši uzbruka sevišķi reta slimība. Septiņas dienas viņš atradās dziļā komas stāvoklī. Bet, kad ārsti jau nopietni apsvēra iespēju ārstēšanu pārtraukt, Aleksandra acis atvērās. Viņš bija atgriezies.

 Šodien viņš ir ārsts, kurš uzskata, ka patiesa veselība iespējama tikai tad, ja saprotam, ka dvēsele un Dievs ir realitāte un ka nāve nav personiskās eksistences beigas, bet vienkārši transformācija. 

 Aleksandra atlabšana ir medicīnisks brīnums. Bet patiesā stāsta burvība slēpjas citviet. Kamēr ķermenis atradās komas stāvoklī, Aleksandrs šķērsoja šīs pasaules robežas, sastopoties ar eņģelisku būtni, kura vadīja viņu dziļākajās aiz–fiziskās eksistences dimensijās. Tur viņš tikās un sarunājās ar pašu visuma Dievišķo avotu.

 Šis stāsts uzrunās gan zinātnieku, gan ticīgo.

 Grāmata patlaban tiek tulkota teju 30 valstīs. Tās latvisko tulkojumu sagatavojusi Dzintra Kalniņa. 

 

Savukārt šī gada februārī kino gigants Universal Pictures sīvā konkurencē ir ieguvis tiesības adaptēt stāstu filmai (http://www.deadline.com/2013/02/universal-acquires-proof-of-heaven-bestseller-about-dying-surgeon-who-glimpses-afterlife/)

 

Latviski izdevums tiek piedāvāts gan tradicionālās, gan e-grāmatas formātā.  

Grāmatu Dr. med. Ebens Aleksandrs "Debesu valstības pierādījums. Neiroķirurga ceļojums aizsaulē"  pasūtīt šeit.

 

Izdevniecība Avots

 

t. 20006409

« Atpakaļ


Mūsu draugi

© Latvijas Antroposofiskā biedrība, 2004-2010. Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta.